Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Pasikalbėkim! » „Vos nulipus nuo podiumo norisi grįžti atgal“

„Vos nulipus nuo podiumo norisi grįžti atgal“

„Modilinos“ modelių agentūra išugdė daug profesionalių modelių, garsių ne tik Lietuvoje, bet ir pagrindinėse mados sostinėse: Niujorke, Milane, Paryžiuje, Londone... „Darbas su mūsų agentūra – tai kiekvieno modelio kelias į sėkmingą karjerą, o kliento – į prestižą ir pripažinimą“, – skelbiama „Modilinos“ interneto svetainėje. Plungiškė Vaida Mončiutė galėtų šiuos žodžius patvirtinti. Mergina, savo profesionalaus modelio karjerą pradėjusi su minėtąja agentūra, sėkmingai žengia mados keliu. Apie jo vingius ir ypatumus kalbėjomės su pačia V. Mončiute.

– Kas paskatino tapti modeliu?
– Vyresnioji sesuo. Į atranką palydėjo draugės, nes viena nesiryžau. Po atrankos Plungėje mane pakvietė atvažiuoti į Kauną. Praėjus porai mėnesių, išvykau į Taivaną. Tai buvo mano pirmoji kelionė. Pradžia nebuvo lengva, nes namus teko palikti dviem mėnesiams. Nepažįstama šalis su nepažįstamais žmonėmis, svetima kalba – visa tai man kėlė baimę. Nepaisant to, ten pripratau ir palikti tą miestą ir supusius žmones buvo sunku.

– Koks modelio gyvenimo ritmas?
– Neprognozuojamas. Jeigu modelio karjerą lydi sėkmė, gyvenimo ritmas yra intensyvus: kelionės, darbai, įvairūs pasiūlymai.

– Ar tarp modelių galima draugystė? Galbūt tik konkurencija?
– Per keliones sutikau daug puikių žmonių, su kai kuriais dar ir dabar palaikau draugiškus ryšius. Todėl nedrįsčiau teigti, kad tarp modelių galima tik konkurencija, nors gal kai kurių patirtis yra kitokia.

– Kas labiausiai vargina modelio darbe?
– Nežinomybė. Esu iš tų žmonių, kuriems patinka susiplanuoti viską iš anksto, tačiau šiame darbe to padaryti beveik neįmanoma, nes niekada nežinai, kada ir kur gausi naują pasiūlymą.

– Kas teikia daugiausia džiaugsmo?
– Kelionės. Jų metu galiu pažinti įvairių šalių kultūrą, praplėsti akiratį, taip pat sutikti naujų ir įdomių asmenybių.

– Kokių apdovanojimų ar įvertinimų esate sulaukusi?
– Didžiausias įvertinimas man, kai gaunu naujų darbo pasiūlymų. Vadinasi, esu pastebėta ir įvertinta. Apdovanojimais pasigirti negaliu, nes nesu dalyvavusi konkursuose.

– Kokioje šalyje labiausiai patiko dirbti?
– Japonijoje. Visų pirma sužavėjo pati šalis. Antra – patiko žmonės ir jų kultūra. Taip pat galėčiau paminėti Paryžių, kuris man yra savas.

– Kokie artimiausi planai, susiję su mados pasauliu?
– Visus modelio darbus planuoja agentūra, todėl pačiai sunku pasakyti, kokiame pasaulio krašte dirbsiu rytoj ar kitą savaitę.

– Ar jaudinatės prieš išeidama ant podiumo?
– Kai reikia išeiti ant podiumo, visada jaučiu jaudulį, bet vos nulipus norisi grįžti atgal.

– Be fizinių reikalavimų, kokios dar savybės modeliui yra privalumas?
– Modelis privalo mokėti atskleisti savo asmenybę. Tai vienas svarbiausių privalumų.

– Ko labiausiai pasigendate gyvendama ne Lietuvoje?
– Labiausiai pasiilgstu šeimos, draugų ir mamos ruošto maisto.

– Gal galite pasidalyti savo grožio receptais?
– Manau, kad geriausias grožio receptas yra geras miegas. Pailsėjęs žmogus visada atrodo žvalus ir gražus.

– Ar turite svajonių, susijusių su modelio darbu?
– Svajonių, susijusių su modelio darbu, turiu, tačiau kol kas esu linkusi jas pasilikti sau.

– Ką norėtumėte veikti baigusi modelio karjerą?
– Šiuo metu studijuoju teisę, taigi ateitį sieju su šia sritimi.

– Ko palinkėtumėte kitoms merginoms, svajojančioms apie modelio darbą?
– Palinkėčiau savo svajones įgyvendinti. Norint tapti modeliu labai svarbu atsakingai domėtis agentūromis, nepatingėti paieškoti informacijos internete, ar turi tinklalapį, kiek metų dirba rinkoje, kiek turi garsių modelių. Kuo stipresnė agentūra, tuo daugiau galimybių pasiekti modelio karjeros aukštumų.
„Modilinos“ agentūra kovo 29 d. 13.30 val. Plungėje organizuoja modelių atranką, tad visi, norintys išbandyti save šioje srityje, mielai laukiami. Detalesnė informacija www.modilinos.com arba telefonu +370 686 14 419.

« Atgal

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama