Archyvas

Nuo:
Iki:

Reklama

Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Renginiai » Ketvirtoji „Žemaitijos muzikantų fiesta“ Plungėje

Ketvirtoji „Žemaitijos muzikantų fiesta“ Plungėje

Lapkričio 20-osios vakarą Telšių krašto televizija į savo studiją sukvietė estradinės muzikos mėgėjus. Jau ketvirtus metus iš eilės čia buvo surengtas pramoginis muzikinis renginys – jau tapęs vienu iš žiūrovų laukiamiausių – „Žemaitijos muzikantų fiesta 2012“.

Į laidos filmavimą pasiklausyti nesenstančių ir gyvai atliekamų dainų bei pasidairyti po televizijos užkulisius galėjo atvykti visi iš anksto užsiregistravę žiūrovai.
Renginio vedėjas Egidijus Vaškelevičius ragino susirinkusius žiūrovus išsirinkti savo grupę favoritę, kurią galbūt kada nors norės pasikviesti ir į savo šventę.
Šiemet dalyvauti renginyje norą pareiškė muzikantai iš įvairių Žemaitijos miestų ir rajonų: Plungės, Telšių, Mažeikių, Gargždų ir kt. Kas dainavo, o kas savo vestuvių muzikantų patirtimi dalijosi. Geriausiomis Žemaitijos muzikos grupėmis paskelbtos dvi grupės iš Mažeikių: „Po stogu“ ir „Top šou and valio“, taip pat viena plungiškių grupė – „Jonija“.
Kiekviena grupė galėjo padainuoti po dvi tris dainas iš savo repertuaro. Jos buvo palydėtos gausiais žiūrovų aplodismentais.
Grupės „Top šou and valio“ atstovai kartu dainuoja dar tik pusę metų, tad „Žemaitijos muzikantų fiesta“ jiems, kaip grupei, buvo ne tik didelis išbandymas, bet ir puiki reklama.
Po filmavimo kalbinti grupės „Po stogu“ nariai sakė, kad renginys jiems labai patiko, kitąmet, jei tik bus galimybė, jie vėl būtinai dalyvaus.
Plungiškių grupės „Jonija“ lyderis Jonas Muralis šiame renginyje dalyvavo ne pirmą kartą. Tačiau vaikinas, muzikuojantis daugiau nei dešimt metų, ir šįkart turėjo ką naujo parodyti.
Telšių krašto televizijos direktorius Algirdas Šimkevičius muzikantams dėkojo už tai, kad nepabūgo filmavimo kamerų ir sutiko dalyvauti laidoje.
„Žemaitijos muzikantų fiesta 2012“ nesibaigė vos išjungus filmavimo kamerą – muzikantai savo šventę Telšių krašto televizijos studijoje tęsė iki pat pirmųjų gaidžių.
Tikimasi, kad kitais metais renginys sulauks dar didesnio muzikantų susidomėjimo ir šis gražus tradicinis Telšių krašto televizijos renginys sulauks dar ne vieno džiuginančio atgarsio.

« Atgal

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama