Rodys pavyzdį, kaip reikia dirbti savivaldybės ir jos žmonių labui...
Balandžio 12 dieną Plungės rajono savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje administracijos darbuotojams prisistatė naujoji valdžia: meras Albinas Klimas, vicemeras Mindaugas Jurčius, Savivaldybės administracijos direktorė Asta Beierle-Eigirdienė.
Įžanginį žodį tarė Juridinio ir personalo administravimo skyriaus vedėjas Jonas Gasiūnas, sukvietęs į salę visus Savivaldybės administracijos skyrių specialistus ir seniūnijų darbuotojus.
Pasak J. Gasiūno, iš rajono vadovų akių matosi, kad jie reikalaus dirbti taip, kaip reikia dirbti (salėje kilo didelis šurmulys – aut. past.), todėl linkėjo visiems sutarimo, sveikatos ir kantrybės.
Meras A. Klimas pasidžiaugė, kad didžioji dalis susirinkusiųjų – jam matyti ir pažįstami veidai.
„Dirbsime kartu kaip priklauso. Iš savęs reikalausiu dvigubai daugiau. Netausodamas darbo laiko dirbsiu dieną naktį rajono žmonių labui“, – pažymėjo A. Klimas, pažadėjęs kadencijos pradžioje apsilankyti visose gyvenvietėse, kad įsitikintų, kuo ir kaip gyvena žmonės, kokios pagalbos jiems reikia.
„Padėsime, aišku, atsižvelgdami į finansines galimybes“, – žadėjo kaimiečiams Savivaldybės vadovas.
„Ne rinkimai, agitacijos nebevarysiu, noriu prisistatyti jums ir dėl aiškumo trumpai apibūdinti savo gyvenimo kelią, – stojo į tribūną mero pavaduotojas M. Jurčius. – Esu gimęs ir augęs Plungės rajone, gyvenu Gintališkėje, vedęs (salėje kilo moteriškosios auditorijos dalies šurmulys), tačiau žmona – ne kalnas, galima, kaip sakant, ir pastumti... Su žmona auginame du vaikus – trylikos ir septyniolikos metų. Buvau elektrikas, studijavau vadybą, pradėjau dirbti nuo kiemsargio, penkerius metus dirbau bankrutavusių įmonių administracijose, paskui – Seimo kanceliarijoje. Tikiuosi bendradarbiavimo ir gero sutarimo.“
„Mane jau pažįstate, gal jau ir pasitikite, jums spręsti, matėte, kaip dirbau iki šiol ir kaip sekėsi, – tęsė naujoji administracijos aparato vadovė A. Beierle-Eigirdienė. – Prašau iš širdies dirbti kartu, kad šviesėtų mūsų Plungė ir mažesnės gyvenvietės. Turime begales darbų ir sričių, savo įsipareigojimų, visi žinome, kad reikia dirbti, todėl belieka tik... dirbti. Pasitarę nusprendėme, kad norėsime būti pavyzdžiu, kaip reikia dirbti, ypač kai bus kritiniai momentai, kaip reikia tarnauti valstybei. Turiu svajonę, kad ateis diena, jog bus gera pasakyti: man garbė dirbti Savivaldybėje...“
A. Beierle-Eigirdienė ragino kalbėtis, tartis, siūlyti, kaip galima pagerinti, optimizuoti rajono valdymą, atsisakyti tuščios eigos ir nereikalingų darbų.
Paraginusi dirbti su ugnele, Savivaldybės administracijos direktorė pakvietė visus darbuotojus į penktadieninę talką. Valstybės tarnautojai šiemet, kaip ir pernai, švarins Babrungo slėnį.



