Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių laikraštis » Rubrikos » Sportas » Plungiškiai įveikė panevėžiečius

Plungiškiai įveikė panevėžiečius

Lapkričio 6 dieną Šiauliuose vyko Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionato Vakarų diviziono rungtynės: susitiko Panevėžio ledo ritulio klubo „Olimpas“ ir Plungės ledo ritulio klubo ekipos.

Panevėžio klubas buvo laikomas šios dvikovos favoritu, tačiau plungiškiai jau per pirmąjį kėlinį penkiais įvarčiais pasiuntė varžovus į nokdauną. „Olimpas“ bandė gelbėti padėtį, ilgai rungtyniavo turėdamas kiekybinę persvarą, bet mūsų vartus patikimai gynė Darius Česnakas, kuris sugebėjo atremti ir varžovų baudos smūgį.
Plungės komanda pusę rungtynių žaidė ne visos sudėties, nes už necenzūrinius žodžius teisėjams iš aikštės buvo pašalintas Vincas Gudaitis.
Beje, dvikovoje neapsieita be medikų įsikišimo – Plungės ekipos žaidėjas patyrė skausmingą nugaros traumą ir buvo išvežtas į ligoninę, tačiau užsispyręs žemaitis sugebėjo grįžti į rungtynes ir stebėjo jas nuo atsarginių suolo.
Susitikimą rezultatu 7:3 laimėjo plungiškiai. Po vieną įvartį Plungės ledo ritulio klubui pelnė V. Gudaitis, Rimas Giedra, Vaclovas Ruibys, Algimantas Zepčiukas, Vytautas Jurkus. Alvydas Mickevičius į priešininkų vartus įmušė du įvarčius.
Kitos rungtynės Plungės ledo ritulio klubo laukia lapkričio 21 dieną 17 val. Klaipėdoje. Ant „Akropolio“ ledo mūsiškiai susitiks su uostamiesčio „Kirais“. Plungiškiai laukia savo sirgalių palaikymo.

« Atgal

Naujas Nr.

Apklausa

Reklama